جستجو


[جستجوی پیشرفته ]
آگهی ها
تقویم
خرداد
۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
 
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
وضعیت آب و هوا
 
اطلاعات هواشناسي اين شهر در دسترس نيست
ساعت
rss ارسال به دوستان نسخه قابل چاپ
مایکروسافت رکورد تعداد وصله‌های امنیتی را شکست!
عکس خبری نويسنده خبر : مدیر سایت


شرکت مایکروسافت اعلام کرد که به زودی  ۱۷ وصله امنیتی برای ترمیم ۴۰ نقطه ضعف در انواع سیستم‏های عامل Windows و نرم‏افزار‏های Office، SharePoint، Exchange و IE منتشر خواهد شد.

انتشار این تعداد وصله امنیتی ماهانه، تا بحال بی‏سابقه بوده، چراکه تاکنون ۱۶ وصله امنیتی ماه اکتبر، رکورددار بیشترین تعداد وصله امنیتی در سال گذشته بوده است. بدین ترتیب، در سال ۲۰۱۰ میلادی شاهد انتشار ۱۰۶ وصله امنیتی مایکروسافت برای ترمیم ۲۶۶ نقطه ضعف امنیتی بوده‏ایم که این شرکت دو دلیل عمده برای این تعداد زیاد حفره‏های امنیتی عنوان کرده است.

اول اینکه، محصولات مایکروسافت تا ۱۰ سال پشتیبانی می‏شوند و این محصولات قدیمی‏تر نسبت به تهدیدات امروزی آسیب‏پذیرترند و دوم اینکه فعالیت و تحقیق بیشتری برای کشف حفره‏های امنیتی جدید بر روی محصولات مایکروسافت انجام می‏شود که این تحقیقات، هم از سوی مایکروسافت و هم از سوی افراد کنجکاو و تبهکار اینترنتی انجام می‏شود.

Microsoft December 2010 Patchesبسیاری از کارشناسان از تعداد زیاد وصله‏های این ماه شگفت‏زده شده‏اند و بر این باورند که با توجه به نزدیکی به پایان سال میلادی، مدیران شبکه به دلیل حجم بالای کار و ترس از اختلال در سیستم‏های خود، تمایل چندانی برای نصب این وصله‏ها نخواهند داشت و بسیاری از آنان، نصب وصله‏ها را به بعد از تعطیلات سال نو موکول خواهند کرد.

البته ناگفته نماند که از ۱۷وصله امنیتی، تنها دو وصله دارای درجه اهمیت “حیاتی”، ۱۴ وصله دارای درجه اهمیت “مهم” و دو وصله باقیمانده هم، داری درجه اهمیت “متوسط” است.

یکی از وصله‏های امنیتی این ماه، آخرین نقطه ضعف از چهار نقطه ضعفی را که ویروس Stuxnet مورد سوءاستفاده قرار می‏دهد، ترمیم و اصلاح می‏کند.


تاريخ: ۱۳۸۹/۹/۲۳ بازگشت
نظرات خود را در رابطه با اين بخش از طريق فرم زير ارسال نمائيد
 
نام:
آدرس ايميل :
متن نظر: *
گالری عکس
عنوان:‍‍Transparent creatures
توضيح :موجودات شفاف

تعداد كل عكسهاي موجود :۵۳۵


لغت نامه
کلمه:
نظرسنجی
آیا میدانستید ایده افزار در الکامپ 92 شرکت داشته است؟
بله
خیر

تعداد آراء: ۱۹

اوقات شرعی
اذان صبح : ۰۴:۰۱:۰۳
طلوع خورشيد : ۰۵:۴۸:۲۲
اذان ظهر : ۱۳:۰۳:۰۹
غروب خورشيد : ۲۰:۱۸:۰۹
اذان مغرب : ۲۰:۳۸:۰۱